PRINTSESS.EU ilupesa

See on ideaalne koht, kus ilu kohtub moega. Meie eesmärgiks on lihtsustada Sinu päeva ettetuleva ürituse raames, kus leiad ilupesast omale nii kauni kleidi, kui ka vajaliku iluteenuse. Meie ilutehnikud pakuvad meiki, soenguid, ripsmepikendusi ja kulmuhooldusi.
Hea atmosfäär ja meeleolu on ainult plussiks.

Printsess.eu ilupesa tehnikud:

kerli kaasik

Kerli Kaasik

Kontaktid:
FB leht: Beauty by Kerli https://www.facebook.com/beautybykerli/
Instagram: @beautybykerli

“Olen alati armastanud oma elus kunstiga tegeleda ja tänaseks päevaks on naiste nägude kaunistamine meigi ja ilusate kulmudega minu kunst. Olen pakkunud meigiteenuseid 6a ja kulmuhooldusi 4a. Armastan oma teadmisi jagada ja teen hea meelega ka koolitusi. Minu poole võib pöörduda kõikide oma ideedega ja annan endast parima, et need teoks saaks!” 

riin roost

Riin Roost

Kontaktid:
Instagram: @rripsmepikendused

“Üks peamistest põhjustest, miks mulle ripsmetehniku töö meeldib, on see, kui klient silmad avab ning ta nägu rahulolev ja ta kiidab mu tööd. See on suurepärane tunne, see tänulikkus, et klient valis minu ning on minu tööga rahul. Sellised hetked annavad tohutult motivatsiooni ja tahtmist sellest veel paremini teha. Ma teen asja südamega ning tahan, et iga klient, kes minu juurest lahkub, oleks tulemusega rahul ja õnnelik.”

Kadi Alteberg

Kadi Alteberg

Kontaktid:
FB leht: Lashes by Kadi https://www.facebook.com/kadialteberg/
Instagram: @lashesby_kadi

“Olen õpihimuline 20 aastane noortehnik Kadi. Klassikaliste ripsmepikenduste koolituse läbisin veebruaris koolitaja Moonika Alteberg käe all, kes on professionaalne ripsmetehnik/kosmeetik/koolitaja. Ta on osalenud ka mitmetel võistlustel ning on hinnatud karikatega.

Printsess.eu ilupesas olen tegutsenud järjepidevalt 2 kuud ja ennast palju arendanud! Olen südamega asja juures ja VÄGA meeldib see, mida ma teen.
Plaanis on lähiajal läbida ka volüümripsmete ja kulmude koolitus. Võtan vastu ka uusi kliente, et ennast veel rohkem arendada. Minuga saab ühendust võtta nii Facebookis kui ka Instagramis!”

terje miir

Terje Miir

“Ilualaga olen kursis alates 2015. aastast, kui jäin lapseootele, aga mitte kuidagi kodus istuda ei osanud. Esimene koolitus oli klassikaliste ripsmepikenduste paigaldus. Ma ei oleks ealeski osanud arvata, et selle ala peale tööle lähen. Nüüdseks olen läbinud erinevaid volüümripsme, kulmuhoolduste, lashlifti, juuksehoolduste koolitusi.

Kõik selleks, et tuua kliendile parem kvaliteet ja teenus. See tekitab hea tunde, kui saan inimeste ilu veelgi enam rõhutada. Lisaks iluteenustele oli minu üheks suureks unistuseks riietega tegelemine, sellest ka kleidilaenutus Printsess.eu.

Minu väikesest ühenaiseruumist on kasvanud 4-liikmeline tiim, kes annavad oma parima, et luua maailma rohkem ilu! Et tuua välja klientide parim MINA! Kudos!”