Meist

Printsess on pisike ja armas butiik. Oleme sinu jaoks justkui Sinu sõbranna suur riidekapp, kust saab laenata ilusaid kleite nii eriliste sündmuste puhuks kui ka siis, kui tundub, et kapis olevatest kleitidest on kõik juba kantud.

Ilmselt  leiab iga naine järgnevatest olukordadest vähemalt ühe ja mõtleb:  „Jah, just sellises olukorras olen ma olnud.

  • Kapp uputab, kuid selga pole endiselt midagi panna.
  • On vaja välja mõelda eriliseks sündmuseks sobiv riietus ning võimalik, et lisaks endale hoolitseda ka mehe ja laste eest. Suure tõenäosusega Su nägemusele vastavaid riideid uputavas kapis ei ole ja kiire elutempo juures tuleb veel leida aeg, et joosta mööda poode ning nagu tavaliselt- just seda, mida otsid, ei leia. Ostad siis viimases hädas midagi ära, kulutad palju raha, kuid tulemus pole siiski see, mida lootsid.
  • Oled võtnud aja ja juba varakult valmistunud eriliseks päevaks – leidnud endale meelepärase kleidi, mis on ilus ja meeldejääv. Käid selle kleidiga uhkelt paaril või kolmel üritusel ja siis tundub, et justkui kõik on seda kleiti juba näinud ning teist korda samas kleidis samade inimeste ees ei tunne Sa end nii erilisena.
  • Tulemas on pidulik sündmus, kuhu ei ole sobilik minna lihtsate riietega, kuid Sinu garderoobis ei ole kleite, sest see ei ole Sinu stiil. Tundub täiesti mõttetu kulutada palju aega ja raha, et soetada kleit üheks sündmuseks.
  • Otsustad sõbrannadega pidutseda juba täna või saad keset päeva ootamatu kutse õhtusele üritusele. Sul on vaja ilusat kleiti hea hinnaga kohe nüüd.
  • Oled minemas perega pildistama ja soovid riiete abil rõhutada Teie terviklikkust.
  • Sul on tulemas pulm ja vajad ilusaid kleite üheks õhtuks oma pruutneitsitele.
  • Soovid proovida midagi teistsugust oma tavapärasele stiilile, kuid kleiti kappi rippuma ei soovi.

 

Sellistest ja samalaadsetest olukordadest kerge vaevaga pääsemiseks oled oodatud külastama meie rendibutiiki.Täiendame oma kappi pidevalt, seega olukorda, kust Sul ka meie kapist kõik kleidid kantud saaks, ei juhtu.

kontakt